صفحه اصلی / درباره ایران اکوستیک

 شرکت ایران آکوستیک

   شرکت ایران آکوستیک در سال 1383 در ابتدا به منظور شناساندن بیشتر علم اکوستیک در عرصه‌های ساختمانی و سالنهای اجرای موسیقی و تئاتر و ... راه‌اندازی شد.

 IranAcoustic اولین سایت فارسی زبان است که به موضوع صدا و آکوستیک به صورت تخصصی و علمی می‌پردازد.

باعث افتخار ماست که در طی این سالها  نخستین و تنها کمپانی حرفه‌ای در ایران هستیم که خدمات تخصصی طراحی صوتی  را در تمام شهرهای ایران و نیز دیگر کشورهای منطقه خاورمیانه به صورت مشاوره، طراحی، و اجرای پروژه ارائه مینماییم

 

اطلاعات تخصصی در موضوعاتی مانند فیزیک و مهندسی صوت، موسیقی، هارمونی و آکوستیک،موضاعاتی هستند که در سایت شرکت در باره آنها گفتگو می شود.

 

علاوه بر این می توانید آخرین دستاورد‌های آکوستیکی و به‌ طور خاص؛ اکوستیک ساختمانی، نوع طراحی استودیو‌ها، آمفی‌تئاتر‌ها،سالن‌ها، اتاق‌های تمرین موسیقی- تئاتر و... را در این سایت دنبال نمایند.

 

در بخش مقالات نیز می توانید، مقالاتی در زمینه مبانی فیزیک شنوایی، موسیقی، صوت، اکوستیک، و ... که به قلم متخصصان صدا در ایران به رشته تحریر در‌آمده یا ترجمه شده است را مطالعه نمایید.

ایران اکوستیک از تمامی متخصصان علم اکوستیک، دانشجویان علاقمند دعوت می‌کند تا در صورت تمایل مقالات و نوشته‌های خود برای ما ارسال کنند و بدینوسیله تجربیات خود را در اختیار عموم مشتاقان این علم قرار دهند.
با ما تماس بگیرید.

 

 

 خدمات ایران اکوستیک

در بخش خدماتی سایت برای اولین بار در ایران به صورت منسجم و با بهترین کیفیت؛ مطابق با استانداردهای بین‌المللی علم آکوستیک(صدا) و توان کشور به ارائه خدمات عایق سازی و مهار و حذف صداهای مزاحم (نویز) پراخته می‌شود.

 

   مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های عایق‌سازی و جذب صوت بری استودیو ضبط، سالن، آمفی تئاتر، پلاتو، اتاق تمرین تئاتر و موسیقی، کارگاه، کارخانه، اتاق انتظار، منزل و...

 

   از بین بردن صداهای مزاحم انواع لوازم الکترونیکی و مکانیکی پر‌کاربرد در خانه و محل کار

 

   تولید و واردات انواع محصولات آکوستیکی

 

 علوم مربوط به صدا و شنوایی را در اصطلاح اکوستیک (Acoustic) می نامند ...

ادامه مطلب

در ایران رشته ای مستقل به نام اکوستیک در دانشگاه ها موجود نمی باشد ....

ادامه مطلب

 

صدا به صورت امواج مکانیکی میتواند بر کل بدن ازجمله دستگاه شنوایی تاثیر سوء داشته باشد ...

ادامه مطلب

یکی از معضلات مدیریت شهری در بخش حفاظت محیط زیست،آلودگی صدا است...

ادامه مطلب


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

2005- 2012 Copyright © Iran Acoustics. All rights reserved  
استفاده یا برداشت از تمام یا قسمتی از مطالب این سایت تنها با کسب اجازه و ذکر نام سایت ایران اکوستیک  مجاز است، و هر گونه تخلف پیگرد قانونی دارد.